CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
Használja ki a CP1720R termékcsalád tartós és precíz, megfordítható sarokfúrógépeinek előnyeit. A CP1720R termékcsaládot 3 modell határozza meg: ezek mindegyike 1,2 LE (890 W)-2,2 LE (1630 W) teljesítményű, 140-430 percenkénti fordulatszámon működő pneumatikus motorral működik, melyek állónyomatéka 80,4 Nm és 392,0 Nm között alakítható. A morzecsapoló aljzat a N°2-N°4-ig érhető el. A CP1720R megfordítható sarokfúrógépek számos alkalmazási területet lefednek a könnyű acéltól az öntöttvas fúrásáig, dörzsárazásáig és menetmetszéséig. Származási ország: JP. A vámtarifa: 84671190
Műszaki adatok
Kialakítás és funkciók
Tokmány max. kapacitása (")
7/8
Tokmány max. kapacitása (mm)
22
Tokmány típusa
Morse taper 2
Fogantyú típusa
Corner
Fő anyagtípus
Aluminum
Két forgásirányú
Yes
Indítórendszer
Self return rolling throttle
Zaj és vibráció
Hangteljesítmény
117 dB(A)
Hangnyomás
106 dB(A)
Vibrációs bizonytalanság (K)
0.5 m/s²
Levegőadatok
Levegőfogyasztás terheléskor
25 l/s
Levegőbemenet menetmérete (")
1/2
Levegőbevezetés menettípusa
NPT
Maximális dinamikus légnyomás
6.3 bar
Minimális tömlőátmérő (16 láb hosszú tömlő)
0.5 in
Minimális tömlőátmérő (5 m tömlőhossz)
13 mm
Teljesítmény és akkumulátor
Max. teljesítmény
890 W
Nyomaték
Alapjárati nyomaték
80.4 Nm
Sebesség
Terhelés nélküli fordulatszám
430 rpm
Levegőfogyasztás terhelés nélküli fordulatszámon
0 l/s
Méret és súly
Hossz (L)
472 mm
Tömeg
7 kg
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22 termékfotó
CP1720R22
7/8" (22 mm) SAROKFEJŰ PNEUMATIKUS FÚRÓ