CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
Használja ki a CP1720R termékcsalád tartós és precíz, megfordítható sarokfúrógépeinek előnyeit. A CP1720R termékcsaládot 3 modell határozza meg: ezek mindegyike 1,2 LE (890 W)-2,2 LE (1630 W) teljesítményű, 140-430 percenkénti fordulatszámon működő pneumatikus motorral működik, melyek állónyomatéka 80,4 Nm és 392,0 Nm között alakítható. A morzecsapoló aljzat a N°2-N°4-ig érhető el. A CP1720R megfordítható sarokfúrógépek számos alkalmazási területet lefednek a könnyű acéltól az öntöttvas fúrásáig, dörzsárazásáig és menetmetszéséig. Származási ország: JP. A vámtarifa: 84671190
Műszaki adatok
Kialakítás és funkciók
Tokmány max. kapacitása (")
2
Tokmány max. kapacitása (mm)
50
Tokmány típusa
Morse taper 4
Fogantyú típusa
Corner
Fő anyagtípus
Aluminum
Két forgásirányú
Yes
Indítórendszer
Self return rolling throttle
Zaj és vibráció
Hangteljesítmény
118 dB(A)
Hangnyomás
107 dB(A)
Vibrációs bizonytalanság (K)
0.6 m/s²
Levegőadatok
Levegőfogyasztás terheléskor
38 l/s
Levegőbemenet menetmérete (")
1/2
Levegőbevezetés menettípusa
NPT
Maximális dinamikus légnyomás
6.3 bar
Minimális tömlőátmérő (16 láb hosszú tömlő)
0.75 in
Minimális tömlőátmérő (5 m tömlőhossz)
19 mm
Teljesítmény és akkumulátor
Max. teljesítmény
1630 W
Nyomaték
Alapjárati nyomaték
392 Nm
Sebesség
Terhelés nélküli fordulatszám
140 rpm
Levegőfogyasztás terhelés nélküli fordulatszámon
0 l/s
Méret és súly
Hossz (L)
595 mm
Tömeg
16 kg
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50 termékfotó
CP1720R50
2" (50 mm) SAROKFEJŰ PNEUMATIKUS FÚRÓ