CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
Használja ki a CP1820R termékcsalád tartós és precíz, kétirányú sarokfúrógépeinek előnyeit. A CP1820R termékcsaládot 2 modell határozza meg: ezek mindegyike 1,2 LE (890 W)-2,8 LE (2100 W) teljesítményű, 380-480 percenkénti fordulatszámon működő pneumatikus motorral működik, melyek állónyomatéka 78,4 Nm és 196,0 Nm között alakítható. A morzeckúp foglalat az N°2-N°3-ig érhető el. A CP1820R kétirányú sarokfúrógépek számos alkalmazási területet lefednek, a könnyű és az esztergált acéltól az öntöttvas fúrásáig, dörzsárazásáig és menetmetszéséig. Country of origin is JP. Customs tariff is 84671190
Technical Specifications
Kialakítás és funkciók
Tokmány max. kapacitása (")
7/8
Tokmány max. kapacitása (mm)
22
Tokmány típusa
Morse taper 2
Fogantyú típusa
T-handle
Fő anyagtípus
Aluminum
Két forgásirányú
Yes
Indítórendszer
Self return rolling throttle
Zaj és vibráció
Hangteljesítmény
109 dB(A)
Hangnyomás
98 dB(A)
Vibrációs bizonytalanság (K)
1.2 m/s²
Levegőadatok
Levegőfogyasztás terheléskor
20 l/s
Levegőbemenet menetmérete (")
1/2
Levegőbevezetés menettípusa
NPT
Maximális dinamikus légnyomás
6.3 bar
Minimális tömlőátmérő (16 láb hosszú tömlő)
0.5 in
Minimális tömlőátmérő (5 m tömlőhossz)
13 mm
Teljesítmény és akkumulátor
Max. teljesítmény
890 W
Nyomaték
Alapjárati nyomaték
78.4 Nm
Sebesség
Terhelés nélküli fordulatszám
480 rpm
Levegőfogyasztás terhelés nélküli fordulatszámon
0 l/s
Méret és súly
Hossz (L)
282 mm
Tömeg
7.3 kg
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22 product photo
CP1820R22
7/8" (22 mm) SAROKFEJŰ PNEUMATIKUS FÚRÓ
dimention
Package Dimensions 48.8 x 41.8 x 21.5 cm
weight
Package Weight 8.49 kg
Add to Quote Contact Us Find a dealer
Related DocumentsSafety Information, Manuals, Technical Drawings, etc.
Benefits
A tartós és erős 1,2 LE (890 W) vagy a 2,8 LE (2100W) légmotornak köszönhetően a legnagyobb teljesítményt nyújtják.