CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
De CP3000-serie - rechte slijpmachines met een spankop van 1/4" (6,35 mm) - wordt gekenmerkt door 12 modellen, variërend van 0,4 pk (300 W) tot 0,7 pk (500 W). Alle gereedschappen zijn uitgerust met een veiligheidshendel en hebben, afhankelijk van de configuratie, een uitlaat aan de voorkant of aan de achterkant. Te gebruiken met hardmetalen stiftfrezen of gemonteerde slijpstenen, afzonderlijk verkrijgbaar. Country of origin is TW. Customs tariff is 84671110
Technical Specifications
Size & Weight
Lengte (L)
150 mm
Gewicht
0.4 kg
Speed
Vrije snelheid
25000 rpm
Luchtverbruik bij vrije snelheid
10 l/s
Air information
Persluchtverbruik bij belasting
9 l/s
Maat schroefdraad luchtinlaat (in)
1/4
Type schroefdraad luchtinlaat
NPT
Max. dynamische werkdruk
6.3 bar
Min. slangdiameter (slanglengte 16 ft)
0.38 in
Min. slangdiameter (slanglengte 5 m)
10 mm
Noise & vibrations
Geluidsvermogen
90.1 dB(A)
Geluidsdruk
79.1 dB(A)
Onzekerheid trilling-K
1.6 m/s²
Tightening Strategies
Type hoek
Straight
Power
Max. vermogen
300 W
Design & Functions
Max. capaciteit spantang
1/4 (6.4mm)
Type spantang
Erickson serie 300 type
Uitlaat
Rear
Type regelaar
NA
Type hoofdmateriaal
Aluminium, Composite over-sleeve
Draaibare inlaat
No
Asvergrendeling
No
Startsysteem
Safety lever
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R product photo
CP3000-325R
1/4"(6 mm) perslucht stiftslijper
Add to Quote Contact Us Find a dealer
Related DocumentsSafety Information, Manuals, Technical Drawings, etc.
Benefits
Duurzaamheid van industriële kwaliteit met tot 1.000 uur tussen onderhoudsbeurten
Compact en composieten handgreep voor groot gebruikerscomfort
Tot 0,7 pk (500 W) motor van industriële kwaliteit en 30.000 rpm voor een perfect materiaalverwijderingsresultaat