CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
De CP3000-serie - rechte slijpmachines met een spankop van 1/4" (6,35 mm) - wordt gekenmerkt door 12 modellen, variërend van 0,4 pk (300 W) tot 0,7 pk (500 W). Alle gereedschappen zijn uitgerust met een veiligheidshendel en hebben, afhankelijk van de configuratie, een uitlaat aan de voorkant of aan de achterkant. Te gebruiken met hardmetalen stiftfrezen of gemonteerde slijpstenen, afzonderlijk verkrijgbaar. Land van herkomst is TW. Douanetarief is 84671110
Technische specificaties
Size & Weight
Lengte (L)
150 mm
Gewicht
0.4 kg
Speed
Vrije snelheid
25000 rpm
Luchtverbruik bij vrije snelheid
10 l/s
Air information
Persluchtverbruik bij belasting
9 l/s
Maat schroefdraad luchtinlaat (in)
1/4
Type schroefdraad luchtinlaat
NPT
Max. dynamische werkdruk
6.3 bar
Min. slangdiameter (slanglengte 16 ft)
0.38 in
Min. slangdiameter (slanglengte 5 m)
10 mm
Noise & vibrations
Geluidsvermogen
90.1 dB(A)
Geluidsdruk
79.1 dB(A)
Onzekerheid trilling-K
1.6 m/s²
Tightening Strategies
Type hoek
Straight
Power
Max. vermogen
300 W
Design & Functions
Max. capaciteit spantang
1/4 (6.4mm)
Type spantang
Erickson serie 300 type
Uitlaat
Rear
Type regelaar
NA
Type hoofdmateriaal
Aluminium, Composite over-sleeve
Draaibare inlaat
No
Asvergrendeling
No
Startsysteem
Safety lever
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R productfoto
CP3000-325R
1/4"(6 mm) perslucht stiftslijper
Toevoegen aan inkooplijst Contact Vind een dealer
Gerelateerde documentenSafety Information, Manuals, Technical Drawings, etc.
Voordelen
Duurzaamheid van industriële kwaliteit met tot 1.000 uur tussen onderhoudsbeurten
Compact en composieten handgreep voor groot gebruikerscomfort
Tot 0,7 pk (500 W) motor van industriële kwaliteit en 30.000 rpm voor een perfect materiaalverwijderingsresultaat