CP3019-31 productfoto
De CP3019-serie - rechte pneumatische slijpmachines, met een 1/4" (6,35 mm) spankop of CNOMO-spankop, bestaat uit 17 modellen met 5 vrije snelheidsopties van 12.000 tot 40.000 rpm en een rechte spankopspindel of rechte spankopspindel met verlengde behuizing. De krachtige motor biedt 0,5 pk (375 W) voor optimale productiviteit in zware toepassingen zoals afbramen, contouren aanbrengen en licht afschuinen. Een compact ontwerp en een vereenvoudigde veiligheidshendel kenmerken de serie. Land van herkomst is HU. Douanetarief is 84671110
Technische specificaties
Size & Weight
Lengte (L)
169 mm
Gewicht
0.38 kg
Speed
Vrije snelheid
31000 rpm
Luchtverbruik bij vrije snelheid
4.7 l/s
Air information
Persluchtverbruik bij belasting
10 l/s
Maat schroefdraad luchtinlaat (in)
1/4
Type schroefdraad luchtinlaat
NPT
Max. dynamische werkdruk
6.3 bar
Min. slangdiameter (slanglengte 16 ft)
0.31 in
Min. slangdiameter (slanglengte 5 m)
10 mm
Noise & vibrations
Geluidsvermogen
90.3 dB(A)
Geluidsdruk
79.3 dB(A)
Onzekerheid trilling-K
2 m/s²
Tightening Strategies
Type hoek
Straight
Power
Max. vermogen
375 W
Design & Functions
Max. capaciteit spantang
1/4 (6.35mm)
Type spantang
Erickson serie 300 type
Uitlaat
Rear
Type regelaar
Ball
Type hoofdmateriaal
Aluminium, Composite over-sleeve
Draaibare inlaat
No
Asvergrendeling
No
Startsysteem
Safety lever
CP3019-31 productfoto
CP3019-31
1/4"(6 mm) perslucht stiftslijper
dimention
Afmetingen 38.2 x 18 x 7 cm
weight
Gewicht 882 g
Toevoegen aan inkooplijst Contact Vind een dealer
Gerelateerde documentenSafety Information, Manuals, Technical Drawings, etc.
Voordelen
Hoogste duurzaamheid in veeleisende toepassingen, onderhoudsintervallen tot 2.000 uur
Gestroomlijnde veiligheidshendel voor de veiligheid van de gebruiker
Krachtige 0,5 pk (375 W) geregelde motor voor veiligheid