CP0200B18-2F zdjęcie produktu
Specyfikacja techniczna
Informacje dotyczące powietrza
Zużycie powietrza przy obciążeniu
6.7 l/s
Rozmiar gwintu wlotu powietrza (in)
1/4
Rodzaj gwintu wlotu powietrza
NPT
Maks. dynamiczne ciśnienie robocze powietrza
6.3 bar
Min. średnica węża (długość węża 16 ft)
0.38 in
Min. średnica węża (długość węża 5 m)
13 mm
Budowa i funkcje
Uderzenia na minutę
1800
Energia
5.6 J
Rodzaj materiału głównego
Steel
System startowy
Safety lever
Rozmiar i waga
Średnica otworu
18 mm
Średnica kolby
41 mm
Długość (D)
280 mm
Uderzenie
50 mm
Masa
1.5 kg
Hałas i drgania
Moc akustyczna
106 dB(A)
Ciśnienie akustyczne
95 dB(A)
Niepewność drgań - K
5.9 m/s²
Drgania
19.4 m/s²
CP0200B18-2F zdjęcie produktu
CP0200B18-2F
PNEUMATYCZNY UBIJAK FORMIERSKI ŚREDNICA STOPY 1,61"(41 mm)