CP3450-12AC45 product photo
CP3450-12AC45 product photo
CP3450-12AC45 product photo
CP3450-12AC45 product photo
CP3450 açılı Taşlama Makineleri Serisi, 1,1 hp (810 W) güçlü bir motor ve 12.000 dev/dk'ya kadar serbest hız ile 4' (100 mm) ile 5' (125 mm) arasında taşlama diski kapasitelerine sahiptir. Düşük profilli açılı kafa tasarımı, her türlü alanda yüzey hazırlığı için mükemmeldir. Sabit yağlamalı konik dişli tasarımı, yüksek dayanıklılık sağlar. CP3450 açılı taşlama makinesi Serisi, 3 disk kapasiteli ve 3 mil diş boyutu seçeneğine (M14, 3/8-24' ve 5/8-11') sahip 5 modelde sunulur. Döner klapeli CP3450-12CR4, CE/NA pazarı için değildir. Country of origin is TW. Customs tariff is 84671110
Technical Specifications
Hız
Serbest Hız
12000 rpm
Serbest hızda hava tüketimi
18 l/s
Tasarım ve Fonksiyonlar
Otomatik dengeleyici
No
Koruma maks dönüşü
0 °
Koruma pozisyonları
1
Ana Malzeme türü
Aluminium, Composite over-sleeve
Çıkış Mili Dişi
3/8-24 UNF
Döner koruma tipi
Screws
Mil kilidi
No
Başlatma sistemi
Safety lever
Döner koruma
Tekerlek Çapı (in)
4-1/2
Tekerlek Çapı (mm)
115
Gürültü ve Titreşimler
Ses Gücü
104.8 dB(A)
Ses Basıncı
93.8 dB(A)
Belirsizlik titreşimi-K
3 m/s²
Titreşim
8.3 m/s²
Hava bilgisi
Yük altında hava tüketimi
17 l/s
Hava girişi diş ölçüsü (in)
3/8
Maksimum dinamik hava çalışma basıncı
6.3 bar
Minimum hortum çapı (16 ft hortum uzunluğu)
0.38 in
Minimum hortum çapı (5 m hortum uzunluğu)
10 mm
Güç
Maksimum Güç
810 W
Boyut ve ağırlık
Uzunluk (L)
230.5 mm
Ağırlık
1.42 kg
CP3450-12AC45 product photo
CP3450-12AC45 product photo
CP3450-12AC45 product photo
CP3450-12AC45 product photo
CP3450-12AC45
4,5"(115 mm) HAVALI AÇILI TAŞLAMA