CP0200B32L-2F product photo
Teknik özellikler
Hava bilgisi
Yük altında hava tüketimi
13 l/s
Hava girişi diş ölçüsü (in)
1/2
Hava girişi diş tipi
NPT
Maksimum dinamik hava çalışma basıncı
6.3 bar
Minimum hortum çapı (16 ft hortum uzunluğu)
0.5 in
Minimum hortum çapı (5 m hortum uzunluğu)
13 mm
Tasarım ve Fonksiyonlar
Dakika başına üfleme
720
Enerji
38 J
Ana Malzeme türü
Steel
Başlatma sistemi
Safety lever
Boyut ve ağırlık
Delik çapı
32 mm
Alın çapı
75 mm
Uzunluk (L)
1087 mm
Strok
127 mm
Ağırlık
10 kg
Gürültü ve Titreşimler
Ses Gücü
106 dB(A)
Ses Basıncı
95 dB(A)
Belirsizlik titreşimi-K
7.8 m/s²
Titreşim
26 m/s²
CP0200B32L-2F product photo
CP0200B32L-2F
BUTT DIAM 2.95"(75 mm) PNEUMATIC SAND RAMMER